opinie.positor.pl

Kabiny i szafki do wyjątkowych zastosowań

W tym artykule będzie trochę o meblach, ale nie takich typowych, które kupujemy do domów czy mieszkań. Nie będzie więc o szafach, szafkach, komodach, regałach, stołach, krzesłach, meblach systemowych, meblościankach, kompletach wypoczynkowych itp. Będzie o meblach kupowanych przez firmy i to nie wszystkie.

Ale takie produkty też są niezbędne, bo nikt chyba nie wyobraża sobie, że wchodząc do przebieralni na basenie zastanie tam większe lub mniejsze pomieszczenie, w którym będą tylko wieszaki. W takim pomieszczeniu spodziewamy się znaleźć jakieś szafki basenowe, w których będziemy mogli bezpiecznie przechować nasze rzeczy, bez obawy, że będziemy musieli wracać do domu w stroju kąpielowym albo bez torby, zegarka, plecaka czy torebki. Oczywiście oczekujemy również, że nikt w trakcie naszej nieobecności nie będzie grzebał w naszych rzeczach. Z kolei od samych szafek basenowych oczekujemy, że nie będą to jakieś rozklekotane pod wpływem wilgoci meble, że będą zamykane na zamknięcie odpowiadające ich zastosowaniu (na klucz albo na kod).

Tego samego oczekują przedsiębiorcy, którzy je zakupują – że będą trwałe, nie będą „puchnąć”, rdzewieć ani zacinać się. Takie właśnie doskonałej jakości szafki dostarcza firma Sanikab, która od wielu lat specjalizuje się w okuciach, kabinach i szafkach m.in. do przebieralni, sal gimnastycznych, klubów fitness, siłowni, lodowisk, szkół i szpitali. Ich produkty są odporne na wilgoć, ale nadają się również do suchych pomieszczeń. Charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania i użytych materiałów, ale także ciekawym, nietuzinkowym designem, dostosowanym do gustów Klientów i trendów panujących na rynku. Wśród ich produktów znajdują się m.in.: okucia do kabin sanitarnych ze stali nierdzewnej, okucia z aluminium, kabiny sanitarne wykonane z płyty hpl, szafki systemowe, ławki, akcesoria do wyposażenia szafek oraz uchwyty do łazienek dla osób starszych lub niepełnosprawnych.

Warto również dodać, że produkty posiadają szeroki wybór kolorów oraz wymiarów. Materiał do ich wykonania został dobrany również pod punktem wytrzymałości na wandalizm, uderzenia i zadrapania. To wyjątkowe meble do wyjątkowych zastosowań.

2 thoughts on “Kabiny i szafki do wyjątkowych zastosowań