opinie.positor.pl

Przełom starego i nowego roku

Przełom starego i nowego roku to dla mnie w pracy zarówno okres spokojny, jak i niespokojny. Z jednej strony – z tej od klientów – jest cisza i spokój. Z drugiej – jest sporo rzeczy związanych z „zamknięciem” jednego roku i przywitaniem drugiego.

Zamknięcie jednego polega na zakończeniu jak największej ilości spraw, z wrzuceniem do archiwów rzeczy zbędnych do bieżącej pracy, które z różnych względów należy przechowywać i wyrzuceniem z archiwów rzeczy zupełnie już zbędnych. Natomiast przywitanie drugiego polega na „otwarciu” rejestrów. Ale także na sprawdzeniu zmian w prawie czy naszych procedurach, które wejdą w życie od 1 stycznia. Później także, ale zazwyczaj mnóstwo rzeczy się zmienia od początku roku.

Pracy jest więc sporo, ale ogarnia się ją bez presji „czekającego i tupiącego ze zniecierpliwienia klienta”, w swoim tempie 😉 Wiecie o co mi chodzi.

Jednak przełom roku to także okazja do złożenia życzeń, co niniejszym zamierzam uczynić. Wszystkim odwiedzającym mojego bloga składam zatem najlepsze życzenia noworoczne, dużo uśmiechu, radości, szczęścia, zdrowia, pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym. Ogólnie – wszystkiego co najlepsze. Oby ten rok był dla Was łaskawy. Dla mnie przy okazji też 🙂 Znajdźcie to czego szukacie: miłość, przyjaźń, pasję, zainteresowanie, nową pracę, dom, fajne miejsce, do którego będziecie z przyjemnością wracać, szczęśliwe liczby w lotto, czy też siebie.

Wszystkiego naj-, naj-, najlepszego 🙂 łącznie z wyśmienitym początkiem Nowego Roku.