opinie.positor.pl

Usługi sprzątania

Chyba każdy chciałby posprzątać mieszkanie czy dom szybko i sprawnie (choć najlepiej żeby to zrobił ktoś za nas, choćby krasnoludki 🙂 ). Zazwyczaj porządki zajmują nam cały dzień. I to często najlepszy dzień w tygodniu – sobotę, bo od poniedziałku do piątku nie ma na to czasu, a w niedzielę nie wypada, przyjeżdża rodzina, wyjeżdżamy do rodziny, albo znajdzie się inny powód.

Dodatkową trudność mają ci, którzy nie potrafią lub nie mają czasu na dbanie o mieszkanie, a szczególnie o kuchnię i łazienkę na co dzień. Bo zapuszczenie tych pomieszczeń bywa najbardziej bolesne przy sprzątaniu. Podobno spryciarze potrafią poradzić sobie z różnymi „niespodziankami” prostymi sposobami rodem z MacGyvera, używając np. sody oczyszczonej, soli kuchennej, cytryn, kwasku cytrynowego, kawy czy tym podobnych ogólnie posiadanych środków spożywczych.

Jeśli o mnie chodzi to chętniej zleciłabym sprzątanie jakiejś profesjonalnej, acz nie drogiej firmie; bez zamartwiania się czy stosować profesjonalne środki czyszczące czy domowe sposoby. Niech oni się martwią, a ja będę się cieszyć czyściutkim, błyszczącym mieszkankiem.